Kontakt

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.
Heydukova 10
812 50 Bratislava

ousa[at]ousa.sk Mapa

Titulná stránka

POZOR !!!

Vzhľadom na existujúce technické problémy, dáta v tomto systéme sú dostupne iba do 4.9.2015. Kontaktujte prosím urýchlene OUSA v prípade ak ešte nemáte vygenerovaný prístup do nového portálu (http://portal.ousa.sk)

Ďakujeme za pochopenie

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránka je určená pre prezeranie výsledkov vyšetrení pre externých objednávateľov - lekárov.

V tejto časti je možné si prezerať objednané výsledky vyšetrení, pripadne vystaviť alebo vytlačiť jednotlivé žiadanky na vyšetrenia. Systém pre vyplňovanie žiadaniek je rozpracovaný, v krátkej dobe bude funkčný.

V prípade problémov s prihlásením kontaktujte oddelenie informačných systémov OUSA, alebo marketingové oddelenie (marketing[at]ousa.sk), v prípade problémov s výsledkami vyšetrení kontaktujte jednotlivé laboratórne pracoviská e-mailom resp. telefonicky, alebo prostredníctvom stránky www.ousa.sk

Ak Váš klinický systém podporuje komunikáciu cez službu FTP, je možné nastaviť namiesto portálu e-ousa tento typ prenosu, na náš alebo Váš FTP server. Výsledky v takom prípade je možné odosielať vo formáte DASTA (DS MZ ČR), HTML, PDF alebo TXT. V prípade záujmu kontaktujte prosím e-mailom oddelenie informačných systémov (ois[at]ousa.sk).

Dôrazne Vás UPOZORŇUJEME NA SPRÁVNE ZADÁVANIE KÓDOV PRACOVISKA A LEKÁRA PRI VYSTAVOVANÍ ŽIADANIEK.

Pokiaľ použijete iné kódy alebo sa zmenil kód Vášho pracoviska, nedokážeme garantovať správne zobrazenie výsledkov vyšetrení.

Pokiaľ sa Vám niektoré výsledky nezobrazili, kontaktujte prosím mailom ihneď oddelenie informačných systémov (ois[at]ousa.sk) alebo marketingové oddelenie (marketing[at]ousa.sk). Postaráme sa o nápravu.  

CAPTCHA


Zabudli ste heslo?

V prípade otázok súvisiacich s Klientskou zónou využite prosím e-mailovú adresu: ousa[at]ousa.sk